Witaj piękna Istoto! 

Jestem Malwina i jestem Psychotraumatologiem oraz Psychobiologiem Zdrowia.  
Jestem także konsultantką Recall Healing / Totalnej Biologii, którą ukończyłam u Gilberta Renaud oraz trenerem metody EFT i CELLULAR EFT. 


TRENER METODY EFT i CELLULAR EFT


Odkąd pamiętam jestem istotą wysoko wrażliwą, czującą, zdolną widzieć, słyszeć i przyjmować innych. Tworzę przestrzenie, w których inni mogą / możesz poczuć się bezpiecznie – widzę całą istotę ludzką w aspekcie emocji, ciała, umysłu i ducha. Odkąd poczułam wołanie, aby pomagać ludziom uzdrawiać siebie i stawać w swojej własnej mocy, przyszły do mnie narzędzia: EFT i CELLULAR EFT – Techniki Wolności Emocjonalnej, które stały się odpowiedzią na potrzebę uwalniania blokad, napięć, traum i emocji poprzez ciało. 
Praca z drugim człowiekiem to moja pasja i misja. Głęboko wierzę w to, że idąc za tym, kreuję nową, piękną rzeczywistość dla Ciebie i dla siebie. 


CERTYFIKOWANA KONSULTANTKA PSYCHOBIOLOGII ZDROWIA / RECALL HEALING


Od początku mojej drogi ku sobie samej oraz ku mojemu powołaniu, jednym z najważniejszych aspektów rozwoju była dla mnie świadomość. Psychobiologia pozwoliła mi integrować na poziomie świadomości – co zadziewa się w mojej psychice i jak oddziałuje to na moje ciało i życie.  Kursy I - III z Recall Healing u Gilberta Renaud oraz szereg szkoleń z zakresu rozwoju osobistego pozwoliły mi stanąć w miejscu, w którym mogę wspierać Ciebie w objęciu świadomością całej Twojej istoty, tego jak działa Twoje ciało i psychika.